Hej!

Nazywam się Margot Ćma i stworzyłam Bizarium, by łączyć dwie pasje: papier i komiksy. Tworzę oryginalne zeszyty i rysuję absurdalne i śmieszne komiksy. Swoje prace wydaję sama i cieszy mnie także tworzenie ich w unikatowych egzemplarzach. Kocham miniaturki, miniaturowe książeczki i niewielkie wydania. Dlatego tworzę przedmioty, na widok których większość ludzi krzyczy “Ojej! Jakie słodkie!”.

Być może jestem wiedźmą lub czarownicą, ale przede wszystkim jestem tą, która uwielbia sklepy papiernicze i ma mnóstwo zeszytów tak wspaniałych, że szkoda w nich coś pisać. Bo jak można TAKI ŁADNY zeszyt zbezcześcić jakąś treścią? (Też masz taki, prawda?) (Żeby jeden hehe)

Kiedyś sięgając po książkę z olbrzymiego stosu spadło na mnie grube tomiszcze i nabiło mi potężnego guza. Tytuł tej zagrażającej zdrowiu pozycji brzmiał “Filozofia śmierci”. Od razu wyobraziłam sobie napis na nagrobku, gdyby książka trafiła mnie celniej: Zabita przez śmierć.

Jak widać książki, notesy, zeszyty, papiery uderzyły mi do głowy na wielu poziomach. Ta dziwaczna tradycja by zapisywać swoje myśli i obrazy zrodzone z wyobraźni na papierze, a papier składać w formę jednego bloku i ten blok trzymać na półce obok innych mu podobnych… Jakby się nad tym zastanowić to dość osobliwa rzecz.

Zapraszam Cię do poznania Wiedźmopisów i Wydawnictwa Bizarium, dwóch moich autorskich pomysłów, by półki z zeszytami i książkami uczynić jeszcze cięższymi i ciasnymi.