Wiedźmopis to zeszyt, notatnik jedyny w swoim rodzaju. Pradziwie niepowtarzalny. Zeszyty zazwyczaj wyróżniają się okładką i różnią się jakością papieru w środku. Wiedźmopisy to propozycja dla tych, którzy szukają naprawdę wyjątkowego, niebanalnego i jedynego w swoim rodzaju zeszytu. Wykonane ręcznie z różnorodnych materiałów są prawdziwie oryginalnymi notesami do nauki, pamiętnikami, sennikami, albumami. To kolorowe zeszyty doskonałe do pisania i rysowania.

Wiedźmopisy są kolorowe, kontrastowe, odważne. W sam raz dla ludzi, którzy znudzili się już minimalizmem, wszechobecnymi odcieniami bieli i sterylną czystością.

Skąd pomysł?

Wiedźmopis to zeszyt wiedźmy lub wiedźmina, czyli osoby, która wie. Ceni wiedzę, poszerza ją, doskonali siebie i swoje rozumienie świata. A także wie, że warto otaczać się pięknymi, niepowtarzalnymi przedmiotami. Wie, że życie jest zbudowane z takich małych rzeczy codziennego użytku jak notesy i książki. Stąd właśnie narodził się pomysł wiedźmopisu – niezwykłego notesu, który łączy w sobie praktyczny wymiar i estetyczną kontemplację. W chwili zadumy (albo bardziej powszechnie „zawieszenia się” 😉 ) można skupić oko na oryginalnej ilustracji, tajemniczym wirze kolorów lub delektować się dotykiem papieru.

Czym wyróżnia się Wiedźmopis?

Wiedźmopis jest ręcznie wykonany według autorskiego projektu. Każdy jest niepowtarzalny! Nie ma możliwości – także technicznej – wykonania dwóch takich samych niezwykłych zeszytów. Mając jednen wiedźmopis możesz mieć pewność, że nikt nie będzie miał już takiego samego. Wiedźmopis to wyjątkowy zeszyt dla wyjatkowej osoby.

Nic dwa razy się nie zdarza,
choćby pomysł się powtarzał.